Nabór na stanowisko lekarza Kierującego Oddziałem

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Złocieńcu ogłasza nabór na stanowisko - Lekarza Kierującego Oddziałem Rehabilitacji Ogólnoustrojowej SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Złocieńcu.

Kandydat zgłaszający się powinien spełniać wymagania kwalifikacyjne zgodnie z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia z dnia 30 stycznia 2018 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu rehabilitacji leczniczej (Dz.U. z 2018 r., poz. 465 z późn. zm.): 1) Lekarz specjalista w dziedzinie:
  • Rehabilitacji w chorobach narządu ruchu lub
  • Rehabilitacji ogólnej lub
  • Rehabilitacji lub
  • Rehabilitacji medycznej lub
  • Medycyny fizykalnej i balneoklimatologii lub
  • Fizjoterapii i balneoklimatologii lub
  • Balneoklimatologii i medycyny fizykalnej lub
  • Balneologii lub
  • Balneologii i medycyny fizykalnej lub
  • Chirurgii ortopedycznej lub
  • Chirurgii urazowo – ortopedycznej lub,
  • Ortopedii i traumatologii lub
  • Ortopedii i traumatologii narządu ruchu lub
  • Reumatologii lub
  • Chorób wewnętrznych lub
  • 2) Prawo wykonywania zawodu, 3) Ubezpieczenie lekarz OC, 4) Doświadczenie na stanowisku lekarza w w/w specjalizacji. Ogólny zakres obowiązków:
  • wykonywanie czynności zgodnych z posiadanymi uprawnieniami lekarza,
  • ustalanie organizacji pracy oddziału,
  • nadzór oraz kontrola nad prawidłową pracą oddziału,
  • udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, edukacyjnych i leczniczych wobec pacjentów,
  • nadzór i prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej.
  • Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy oraz warunki zatrudnienia,
  • dobrą i miłą atmosferę.
  • W przypadku zainteresowania zachęcamy do wysłania CV drogą mailową: szpitalkansk@pro.onet.pl lub do kontaktu telefonicznego: 94 367 12 22 wew. 127. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.   Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Informuję, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych i dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSWiA w Złocieńcu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”.
  • Ogłoszenie .pdf
  • Klauzula informacyjna .pdf